• Godziny Otwarcia Pon - Pt: 7:00 - 20:00 Sobota: 8:00 - 15:00

O nas

Od założenia firmy w roku 1990 zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Dzięki wieloletniej ciężkiej pracy zyskaliśmy zaufanie klientów i staliśmy się wiodącą firmą na rynku diagnostyki weterynaryjnej. Podczas realizacji zleceń zawsze dążymy do zapewnienia najwyższych standardów. Zespół naszych pracowników posiada szeroką wiedzę i doświadczenie niezbędne do realizacji usług na najwyższym poziomie.

Czerpiemy z najnowszych osiągnięć, naukowych i technologicznych.  W diagnostyce chorób zwierząt i mikrobiologi żywności wykorzystujemy innowacyjne metody diagnostyki molekularnej - PCR, które charakteryzują się bardzo wysoką czułością i specyficznością. Korzyści płynące z tych metod to przede wszystkim precyzja, powtarzalność i szybkość wyniku oraz obniżenie kosztów badań w przypadku wykrywania patogenów trudnych do hodowli.

Gwarancją wiarygodności i miarodajności wykonywanych przez nas badań jest certyfikat Polskie Centrum Akredytacji, który otrzymaliśmy już w roku 2008. Ponadto jesteśmy laboratorium zatwierdzonym przez Głównego Lekarza Weterynarii do wykonywania badań na potrzeby Inspekcji Weterynaryjnej, a także uzyskaliśmy zgodę od Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej do przeprowadzania badań wody .

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i firm z całej Polski. Współpracujemy z lekarzami weterynarii, lecznicami, hodowcami i właścicielami zwierząt domowych. Realizujemy zlecenia dla małych i dużych zakładów z branży spożywczej.

Odpowiadając na potrzeby rynku stworzyliśmy dużą, nowoczesną flotę samochodów wyposażonych w komory chłodnicze. Auta posiadają system monitorujący temperaturą, dzięki czemu zapewniamy idealne warunki transportu prób. Usługę odbioru i transportu próbek wykonujemy na terenie  całego kraju.

Newsletter

Zapisz się do newsletter i bądź na bieżąco z nowościami .

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę/firmę Aga Vet przekazanych przeze mnie w formularzu danych osobowych dla celów marketingu oraz promocji produktów i usług spółki/firmy Aga Vet przesyłania ofert i informacji handlowych oraz newsletterów .


 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Aga Vet drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Aga Vet w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U z 2020 r., poz. 344 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aga Vet w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez spółkę Aga Vet wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 2460 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana