• Godziny Otwarcia Pon - Pt: 7:00 - 20:00 Sobota: 8:00 - 15:00

Kontakt

Dane kontaktowe

  • Adres

    Ul. Turkowska 58c, 62-720 Brudzew

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vet-Lab Brudzew oraz Hurtownie Leków Weterynaryjnych Aga Vet w zakresie niezbędnym do przedstawienia produktu i przygotowania oferty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vet-Lab Brudzew oraz Hurtownie Leków Weterynaryjnych Aga Vet moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Vet-Lab Brudzew oraz Hurtownie Leków Weterynaryjnych Aga Vet za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Vet-Lab Brudzew lub Hurtownie Leków Weterynaryjnych Aga Vet z siedzibą w Brudzewie.


Więcej informacji znajdziesz w polityce przetwarzania danych osobowych na naszej stronie https://vetlabbrudzew.pl/ lub w siedzibie firm.

Newsletter

Zapisz się do newsletter i bądź na bieżąco z nowościami .

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę/firmę Aga Vet przekazanych przeze mnie w formularzu danych osobowych dla celów marketingu oraz promocji produktów i usług spółki/firmy Aga Vet przesyłania ofert i informacji handlowych oraz newsletterów .


 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Aga Vet drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Aga Vet w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U z 2020 r., poz. 344 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aga Vet w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez spółkę Aga Vet wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 2460 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana