Vet-Lab Brudzew

Polityka jakości

Misją Vet-Lab Brudzew jest świadczenie usług w zakresie diagnostyki weterynaryjnej. Naszą pracę wykonujemy w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo ludzi oraz zwierząt.

 

Vet-Lab Brudzew jest nowoczesną, dynamiczną i sprawnie działającą firmą przyjazną i otwartą na potrzeby klientów oraz społeczności lokalnej. Polityką Vet-Lab Brudzew jest wykonywanie badań profesjonalnie w celu zapewnienia realizacji wymagań klientów, wymagań ustawowych i przepisów prawnych.

 

Do celów jakościowych zaliczamy przede wszystkim wysoki poziom jakościowy wykonywanych badań oraz spełnienie wszystkich wymagań klienta poprzez dostarczenie rzetelnych, wiarygodnych i użytecznych wyników badań, zgodnie z aktualnymi wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025 ,,Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”.

 

Stałą i niezmienną jakość wykonywanych badań utrzymuje również stosowanie zasad dobrej praktyki laboratoryjnej, ciągłe doskonalenie metod badawczych oraz inwestycje w bardziej innowacyjne wyposażenie.

Częste pytania
i odpowiedzi

Jak zlecić badanie?

Godziny otwarcia laboratorium

Godziny otwarcia laboratorium

Pon - Pt: 7:00 - 20:00
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 20:00
Sobota: 8:00 - 15:00

Infolinia

(+48) 63 279 70 04