• Godziny Otwarcia Pon - Pt: 7:00 - 20:00 Sobota: 8:00 - 15:00

O nas

Od założenia firmy w roku 1990 zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Dzięki wieloletniej ciężkiej pracy zyskaliśmy zaufanie klientów i staliśmy się wiodącą firmą na rynku diagnostyki weterynaryjnej. Podczas realizacji zleceń zawsze dążymy do zapewnienia najwyższych standardów. Zespół naszych pracowników posiada szeroką wiedzę i doświadczenie niezbędne do realizacji usług na najwyższym poziomie.

Czerpiemy z najnowszych osiągnięć, naukowych i technologicznych.  W diagnostyce chorób zwierząt i mikrobiologi żywności wykorzystujemy innowacyjne metody diagnostyki molekularnej - PCR, które charakteryzują się bardzo wysoką czułością i specyficznością. Korzyści płynące z tych metod to przede wszystkim precyzja, powtarzalność i szybkość wyniku oraz obniżenie kosztów badań w przypadku wykrywania patogenów trudnych do hodowli.

Gwarancją wiarygodności i miarodajności wykonywanych przez nas badań jest certyfikat Polskie Centrum Akredytacji, który otrzymaliśmy już w roku 2008. Ponadto jesteśmy laboratorium zatwierdzonym przez Głównego Lekarza Weterynarii do wykonywania badań na potrzeby Inspekcji Weterynaryjnej, a także uzyskaliśmy zgodę od Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej do przeprowadzania badań wody .

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i firm z całej Polski. Współpracujemy z lekarzami weterynarii, lecznicami, hodowcami i właścicielami zwierząt domowych. Realizujemy zlecenia dla małych i dużych zakładów z branży spożywczej.

Odpowiadając na potrzeby rynku stworzyliśmy dużą, nowoczesną flotę samochodów wyposażonych w komory chłodnicze. Auta posiadają system monitorujący temperaturą, dzięki czemu zapewniamy idealne warunki transportu prób. Usługę odbioru i transportu próbek wykonujemy na terenie  całego kraju.

Newsletter

Zapisz się do newsletter i bądź na bieżąco z nowościami .