Vet-Lab Brudzew

Nagrody i wyróżnienia
Wyróżnienie – „Mikroprzedsiębiorca Roku 2010”

W roku 2010 otrzymaliśmy wyróżnienie dodatkowe w konkursie „Mikroprzedsiębiorca Roku 2010” organizowanym przez Fundację Kronenberga przy merytorycznym wsparciu Microfinance Centre for Central and Eastern Europe. VET-LAB Brudzew został nominowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Nagroda została wręczona w sali New Connect Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm oraz wyróżnianie i promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych.

Nagroda Marszałka Województwa Wielkopolskiego
W roku 2009 zostaliśmy laureatem II edycji konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski w kategorii Mikro Przyszłość. Kategoria „Mikro Przyszłości” jest promocją przedsiębiorstw, które wprowadziły na rynek nowatorskie produkty, nowoczesne procedury lub usługi funkcjonujące na rynku nie dłużej niż 24 miesiące przed rozpoczęciem konkursu. Produkty, procedury, usługi powinny odznaczać się wysoką innowacyjnością opracowania, zapewnić wysokie efekty ekonomiczne lub/i eksportowe wynikające z wdrożenia, zawierać znaczący udział polskiej myśli technicznej.Za wdrożenie innowacyjnej metody oznaczania lekooporności patogenów chorobotwórczych do użytku weterynaryjnego, Vet – Lab Brudzew otrzymało tytuł najbardziej innowacyjnej firmy roku 2008 w Wielkopolsce. ”To sukces całego zespołu i efekt naszej czteroletniej pracy, która wiązała się z wieloma audytami i kosztownymi inwestycjami” mówi Piotr Kwieciński właściciel Laboratorium.
Nominacja w kategorii „Mała Firma”
W roku 2003 otrzymaliśmy nominację do tytułu „Firma roku 2002” w kategorii „Mała Firma” w konkursie Tureckiej Izby Gospodarczej.

Częste pytania
i odpowiedzi

Jak zlecić badanie?

Godziny otwarcia laboratorium

Godziny otwarcia laboratorium

Pon - Pt: 7:00 - 20:00
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 20:00
Sobota: 8:00 - 15:00

Infolinia

(+48) 63 279 70 04