Vet-Lab Brudzew

Vet-Lab Brudzew jest kompleksowym laboratorium weterynaryjnym,
które specjalizuje
Specjalizujemy
się w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia zwierząt
hodowlanych
Stworzyliśmy pierwsze prywatne laboratorium weterynaryjne w Polsce, które otrzymało Certyfikat Akredytacji, który pozwolił wziąć udział w Krajowym Programie Zwalczania niektórych serotypów Salmonelli w stadach hodowlanych gatunku Gallus Gallus przy użyciu nowoczesnej metody oznaczania lekooporności w oparciu o MIC (Minimal Inhibitory Concetration).
Mamy świadomość, że nasze wyniki mają strategiczne znaczenie dla zdrowia zwierząt, dlatego dbamy o jakość naszych usług oraz utrzymanie jednorodnych standardów od strony analitycznej i prawnej. Nasza historia to bogate doświadczenia związane z pracą laboratoryjną i dostarczaniem godnej zaufania informacji, dzięki którym tworzymy historię sukcesu Klientów indywidualnych i Partnerów biznesowych.
Vet-Lab Brudzew stawia sobie za cel stworzenie laboratorium o holistycznym podejściu do diagnostyki weterynaryjnej, które obejmuje swoimi działaniami badania rutynowe i naukowe w celu podnoszenia kwalifikacji. Pragniemy tworzyć relacje partnerskie z Klientami oparte na rozumieniu ich potrzeb i zaufaniu do naszych usług.
" Zwierzęta + Ludzie
= Wspólne Zdrowie "
Koncepcja "Wspólnego Zdrowia" wzywa nas do podejmowania wspólnych wysiłków w celu zabezpieczenia zdrowia zwierząt, to jest prawidłowa diagnostyka, profilaktyka i skoordynowane leczenie zgodne z wynikiem badania laboratoryjnego co zdecydowanie wpływa na zabezpieczenie zdrowia ludzi.
Zdrowie jest prezentem od natury i w sposób naturalny musimy o nie dbać. Nie będzie zdrowych ludzi bez zdrowych zwierząt i środowiska. Światowa produkcja żywności ulegnie zwiększeniu o 75% do roku 2050. To stanowi dla nas nowe wyzwanie, aby akredytować nowe kierunki badań i szukać nowych, alternatywnych metod leczenia.

Godziny otwarcia laboratorium

Godziny otwarcia laboratorium

Pon - Pt: 7:00 - 20:00
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 20:00
Sobota: 8:00 - 15:00

Infolinia

(+48) 63 279 70 04